19. Bratrušov Cup - třígramový večer Dýmal klubu Nový Malín

Vítejte v cirkusu !!!

27. prosince 2019


    Více než dvacítka lidí letos usoudila, že už mají Vánoc plné zuby a že je třeba řádně si odfrknout. Správně tušíte, že tuto dvacítku spojuje společný koníček, není snad ani třeba ho jmenovat. 

Welcome to the Circus ... vítejte v cirkusu, v podání firmy Kohlhase & Kopp. Podle složení je to fakt úplný cirkus Humberto. Ale nakonec byl docela kouřitelný. Zde foto krabičky. Vítejte v šapitó, klauni a cvičené opice přichází :-)

Podrobný popis událostí nebudu sepisovat, soutěž byla pohodová, příjemná a milá, a prakticky přes kopírák, jako loni, předloni a dále do minulosti. A to není výtka, to je pochvala! Tak snad jen pár okomentovaných fotografií. 

 

Motto: Hodnotné ceny, pokud nějaké přinesete. K tomu od pořadatelů luxusní sety kalendářů, a jako hlavní cena dárková sada od BPK, obsahující vše pro začínajícího dýmkaře. První cenu nakonec Martin předal náhodně vybranému Standovi.

Zleva dva chlapci z PC Ostrava, nástěnkář, a v modrém reprezentant PC Nitra Michal, který pro soutěžní účely změnil příjmení z Hubacz na HubaSK. Napravo budoucí vítěz, ve startovní listině figuroval pod aliasem Martin Pedaj.

 

Předstartovní soustředění borců z Rudy. V čele Milan, který dosáhl hodně vysoko ... v bratrovražedném derby s domácím klubem byl o příčku před nejlepším Novomalíňanem.

Honza se rozcvičuje s doutníkem Jirka z PC Silesia. Dobrá společnost.

 

Dusátko a zápalky. Martin Pedaj se posiluje kolenem.

 

Olinka, nejúspěšnější -a jediná- žena v soutěži. Od dnešního večera členka PC Dýmal Nový Malín. Borci z Holomóca. Přesto, že nestor Jan Cetkovský skončil poslední, při vyhlašování výsledků mu zněl desetiminutový potlesk vestoje.

 

Soutěž byla podbarvena rockovým feelingem. We are the champions!!! Standu to celé nějak zmohlo ....

 

 
Hudební show, to mají společné novomalínští i Ruďáci. Kapela vystupovala během večera několikrát, pokaždé v jiném složení. Na úvodní fotografii nahoře zrovna zpívají koledu, jejíž text najdete dole.  

Bylo to skvělé, spousta zábavy, muziky, i ta soutěž se specifickými pravidly byla fajn ... škoda, že jsme se nemohli zdržet, z Jeseníků do Beskyd je to kus cesty. Navíc nás trochu polekalo husté sněžení, které se spustilo za okny - měli jsme strach, že bychom se třeba z Jeseníků nemuseli vůbec dostat :-)

 

Hodně štěstí do Nového roku a dlouhý kouř všem!

                                                                                  Nástěnkář

Výsledky jsou ZDE a pro připomenutí vánoční koleda 

 

 

    text a foto (C) Radim Přikryl