5.prosinec 2004 - Mikulášské kouření

Velké Hoštice u Opavy

Upozornění! Takhle to vůbec nebylo, podlehl jsem mystifikaci z vlastních řad :-)

Skutečnost je ZDE.

 

Valašský Fajfklub reprezentoval pouze jeden člen !

Začátkem prosince se opět konalo Mikulášské kouření, pořádané Silesia Pipe Clubem. Atmosféra byla tradičně milá a přátelská, pozvání Slezanů přijal ovšem pouze jeden náš člen, a to "světluška" Vít Mackovík. Vypovídá to o chabé morálce našeho členstva. Někteří členové nevyjeli za reprezentací během tohoto roku ani jednou a nevyužili ani tuto poslední  šanci. Je to smutné i proto, že některým členům byl povolen  start na naší Starostově fajfce pouze podmínečně za předpokladu účasti na poslední letošní soutěži. Trojice Netolička-Vacek-Přikryl, která letos "vymetla" všechny reprezentační výjezdy se rozhodla, že už to za ostatní dohánět nebude a tak jel nakonec Víťa úplně sám.

Stručnou informaci o soutěži předal Víťa mailem ihned po návratu:

Tak jsem včera dopadl 19. z 36. Můj čas je 0:42:52. Dobře jsem se pobavil, akorát jsem nemohl pít, což byla pro mne, ochlastu světlušku, neskutečná tragédie :-) Smutně jsem se díval, jak si většina dává do nosu. Tak jsem se aspoň nadlábnul dobrého masa. Jak jsem Ti po poledni volal, nevěděl jsem kam vlastně jedu, neboť internetové stránky nefungovaly několik dní před závody. Objel jsem tedy Opavu asi 2x a nakonec ty Velké Hoštice našel. I zámeček na potřetí. Zábava byla skvělá, mám dobrý pocit.

Toť pro letošek z Hoštic vše. Organizátoři se nechali slyšet, že příští rok se prý Mikulášké kouření konat nebude. Podle našich zkušeností to byla akce s jednou z nejlepších reputací, takže ti, co na ní nikdy nebyli, mohou jen litovat. V roce 2006 se určitě zúčastníme!

 

Víťa dokonale ukrytý před zvědavým objektivem bulvárního fotografa ...

.... odhalen.