18. Jubilejní shromáždění, Hranické Loučky

Tak nějak 17 a půlté ... v roce 2021 se přece vůbec nekonalo :-)

14. - 15. ledna 2022


Tak jsme se po roce legálně sešli na Jubilejním shromáždění. Bylo to velké, částečně proto, že letos slavíme 20 let od založení klubu.

V Loučkách jsme se sešli skoro všichni, včetně těch, které jinak příliš často nevídáme.
Fojt nás obdaroval almanachem historie Fajfklubu, a hodně jsme řešili nadcházející Starostovu Fajfku. Snad už to po těch Covidových výpadcích letos vyjde. Máme potvrzeno nové, exkluzivní, místo konání, máme nakoupeny soutěžní dýmky, těšíme se.

Letos se objevila novinka – z titulu své funkce „arbiter de elegance“ nebo tak nějak, Kevin vytáhl ocenění pro nejlépe oblékaného člena našeho spolku. Ocenění za své motýlky a putovní pohár získal Jirka, blahopřejeme!
Další oficiality odbavil náš Jožka pokladník, zkasíroval všechny dlužníky, i ty, co se jinak naší klubové činnosti příliš neúčastní. Dnes už možná litují, že přijeli.

Víťa udělal fazole s uzeným, už dosahuje naprosté dokonalosti. Po předloňské zkušenosti, kdy se všichni příšerně přejedli a pak nastal mozkový útlum, letos zvolil formu samoobsluhy. Takže ti rozumnější se přejedli méně.
Za zmínku už nestojí konzumace alkoholických nápojů, už se mi ani nechce opakovat větu o našem směřování od ožírání k přežírání. Každopádně už to nebyla žádná velká divočina.

Zkusili jsme navázat dálkové spojení s Vysočinou – ale nějak to neklaplo, technika nám nepřála, takže jsme se nepozdravili s Karlem I.

Nadpoloviční část účastníků navečer odjela spát do svých domácích postelí, na místě zůstalo šest statečných. Posnídali jsme uzené a vajíčka, také samoobslužným způsobem, ještě poseděli a poklábosili, a krátce před polednem jsme letošní Jubilejní shromáždění oficiálně ukončili.

Víťo, díky za pohostinství a za péči, bylo nám u tebe jako vždycky skvěle.

Nástěnkář

 

V Loučkách přibyla další dýmkařská expozice

Víťa v roli revizora :-) 


Fojte, fakt zůstáváš? Já už musím domů ...
To máš Jirko za ty tvoje motýlky!
   
   
   
   
 
   

 

 

 

    text a foto (C) Radim Přikryl