Mikulášské kouření - Zlín

Po osmé ve Zlíně ...

9. prosince 2023


Po nevydařeném výjezdu na Mikulášské kouření PC Silesia jsme si jeli spravit náladu do krajského města. Ne, že bychom se u Opavy na Mikulášském kouření nebavili nebo neměli sportovní úspěch, my tam nedojeli. Respektive jsme se kvůli přívalům sněhu po konzultaci s pořadateli ani nevydali na cestu. Bylo nám to moc líto, ale příroda byla proti nám.

A tak jsme se moc těšili na další Mikulášské kouření, o týden později ve Zlíně. Sněžilo už jen trošku, silnice byly sjízdné, a tak jsme v pěti lidech naskákali -no, vzadu se spíš vmáčkli- do Kevinova korábu a vyrazili na jih.

Soutěž se konala na nejmenovaném místě na předměstí Zlína. Na místě nás očekával Mirek, kouzelník Pavel a další místní. Pak dorazili chlapci z Rudy, Martin, Standa ... bylo nás tak akorát na klubovou soutěž s domáckou atmosférou. Malá rekapitulace - letos jsme byli ve Zlíně po osmé, a řadu našich účastí přerušil jen Covid v roce 2020.

K soutěži samotné - dýmky a dusátka jsme použili vlastní, latakiový tabák mně neznámého názvu jsme dostali, a už se zapalovalo. Měli jsme fofry, protože náš čas setrvání na místě konání soutěží byl limitován třetí hodinou odpolední.

K průběhu soutěže není příliš co psát, velmi zajímavý byl až závěr. Ten totiž patřil mistrům. Našim :-) Na třetím místě skončil náš Honzík a o první místo se jako loni popral Jirka s Milanem z Rudy. Loni tento soubor vyhrál Milan, letos zvítězil náš Jirka a stal se držitelem putovního poháru PC Zlín.

Jinak - skoro celý náš tým se umístil v první desítce, a úplně všichni jsme se vešli na první stranu výsledkové listiny, a byli jsme na obou jejích koncích :-)

Super, Mirku a spol., díky za soutěž, za kouzelnické představení, za přehršel cen, bylo to u vás skvělé.

Nástěnkář                      --°Q

Velké vítězství si zaslouží velkou fotografii ;-)

                                                                                       

 


Nabrat síly před startem

Hlavní pořadatel, rozhodčí a moderátor v jedné osobě, Mirek

Náš team. Chybí nástěnkář, protože fotí. A přebývá Standa, ale je to kamarád.


Pavel na nás zkouší svá kouzla


Sákryš chlapci, usmějte se trochu ...... hned je to lepší


 

A ještě nesmí chybět výsledky

 

 

 

    text a foto (C) Radim Přikryl