IV. grilovačka u Jirky

Poručíme větru, dešti ... no, snad příště

26. června 2020


   Jirka by mohl podle grilovaček na terase předpovídat počasí. V podstatě máme jistotu, že v den jeho báječné akce bude pršet, ať už termín posune jakkoliv. Ale zase nás to zoceluje a už z toho nemáme velké nervy. Reportáž je analogická té loňské, na skvělé akci není třeba nic zlepšovat - i když v pár detailech to Jirka ještě dotáhnul k dokonalosti. Tak si projděte fotky, a vy, co jste nepřišli, záviďte :-)

 

Praporečník vyhlíží lepší počasí. Za ním temno, před ním jasno. Směr pohybu bouřkových mraků nepravidelný.

Karle, a vzal jsi vůbec nějaké pivo, nebo´s přivezl šlehačku? :-) Ve dvou termotaškách byly dva vychlazené soudky, jeden se světlým a jeden s tmavým. Jedno pěnilo hodně a druhé ještě víc.


Jirka, vládce grilu. Maso výborně naložila a ochutila Jirkova drahá polovička Zdeňka, děkujeme !!!

A tady zachraňujeme stůl před deštěm. V průběhu sezení jsme se Jirkovi složili na koupi párty stanu pro příští akce.

Světlé Karlovo ... 

... a zde 3x Karlovo tmavé.

Jedna z věcí, kterou Jirka dotáhl k dokonalosti. Loni jsme také měli označené panáky, ale letos byly tak nějak lepší, a navíc se sirkami. Pěkně!
 
Zlatý hřeb programu - Jirka s fojtem odhalují ....

... nový stojánek na klubovou vlajku! Konečně se na soutěžích nebudeme cítit méněcenní kvůli velikosti našeho, ehm, praporu.

Je to Jirkovo dílo ve tvaru dýmky, kterou máme ve znaku. S kováním pomohla továrna na dýmky BPK, jmenovitě díky panu Dittrichovi. Stojan je vyroben z 80 let staré echt valašské jabloně.
Pokladníku Jožkovi září oči, kasíruje ze všech sil. Jeho funkce ho očividně naplňuje, a klubovou kasu také. I výběr oblečení má pokladník odpovídající - tričko s nápisem Cashstar - Enjoy the Cash by měli pokladníci celého světa nosit jako uniformu :-)
 
Dárek od kamarádů z PC Nitra, jejich klubový tabák, který přivezl nástěnkář ze soutěže v Newcastle (Nové Zámky)

Prporečník se ani v dešti nezvedl ze židle se slovy, že přece nebude židli utírat, až přestane pršet. Prý to tak dělají i krávy. A Lojzík má na sobě navíc rychleschnoucí funkční košili. Tu kravky nemají. Fojta bolí zuby.
 


A na závěr, stejně jako loni, dvě fotografie našeho Honzíka. Loni se ženil, letos čeká narození potomka. Pěkně popořádku, jak to má být. Blahopřejeme a doufáme, že mu to nebude bránit ve výjezdech na soutěže !!! Honza odchází ...

 A jedna pěkná, společná.No, bylo to pjekné odpoledne :-) Díky Jirko, a příště pod stanem!

Nástěnkář
 

 

 

 

    text a foto (C) Radim Přikryl